1

Extrans Sędziszów pokonuje Neobus. Zobacz ostatnią akcję [WIDEO, ZDJĘCIA]

Siatkarze Extransu Sędziszów pokonali we własnej hali rywali z Niebylca dzięki temu awansowali do najlepszej czwórki rozgrywek.

Nasz zespół przystępował do tego meczu bez kontuzjowanego libero – Karola Galińskiego. Podopieczni Tomasza Józefackiego zagrali bardzo cierpliwie i konsekwentnie. W zdobyciu trzech punktów przeszkodziła im przegra w pierwszym secie.

W najbliższą sobotę, również we własnej hali, mecz z Karpatami Krosno. Początek o godzinie 17.

 

 

Extrans Sędziszów – Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec 3:1 (29:31, 25:17, 25:21, 25:22)

Extrans: Polek, Bilski, Kalandyk, Grendysa, Perłowski, Kotyla oraz Szczęch (libero).

 

Żeby nasza drużyna mogła przedłużyć sobie sezon powinna walczyć o trzecie miejsce, bo czwarty zespół w I rundzie gazy play-off spotka się z najpoważniejszym kandydatem do awansu, czyli Avią Świdnik. O sytuacji w lidze i planach Extransu piszemy tutaj. (Nr 05/12/2019)

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

12 − 3 =