lidl

Lidl wybuduje się w Sędziszowie? Pracę już oferują

SĘDZISZÓW MŁP. Wiele wskazuje na to, że to Sędziszów będzie pierwszym miejscem w naszym powiecie, gdzie sieć Lidl otworzy swój market – Sędziszów Małopolski jest dla nas interesującą miejscowością – przyznają nam przedstawiciele sklepu. To, że coś jest na rzeczy potwierdza także burmistrz.

Domysły o tym, że market Lidla może powstać w Sędziszowie, pojawiły się po tym, gdy sieć opublikowała ofertę pracy odnoszącą się do tej okolicy. Konkretnie chodzi o zastępcę managera sklepu, który byłby zatrudniony w obszarze określanym jak czytamy w ofercie jako „Sędziszów Małopolski”. Czy to oznacza, że Lidl wkrótce otworzy się właśnie tam? Takie pytania wysłaliśmy bezpośrednio do sieci. Zapytaliśmy również, kiedy market mógłby powstać i jaka byłaby jego lokalizacja.

Sędziszów Małopolski jest dla nas interesującą miejscowością, dlatego w związku z ciągłym rozwojem sieci naszych sklepów poszukujemy lokalizacji także w tej okolicy – odpowiada Reporterowi Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR w Lidl Polska.

News will be here

Robaszkiewicz dodaje, że ich sieć inwestuje w miejscowościach powyżej 8 000 mieszkańców, w lokalizacjach dobrze skomunikowanych z możliwością budowy dużego parkingu. Przedstawicielka Lidla zaznacza jednak, że jest na razie za wcześnie by podawać więcej szczegółów.

Mieszkańcy mają już jednak swoje teorie, gdzie miałby powstać Lidl. Wśród najczęściej pojawiających się lokalizacji jest teren przy ulicy Wesołej, znajdujący się przy wjeździe na krajową 94 i leżący naprzeciwko stacji paliw oraz hotelu Ines. W lipcu, sędziszowska rada miejska przyjęła dla tego terenu plan zagospodarowania przestrzennego. Gmina zezwoliła, żeby na tej działce powstał obiekt handlowo-usługowy o powierzchni powyżej 2 tysięcy metrów kwadratowych. Czy to właśnie tam powstanie Lidl? Burmistrz Sędziszowa, Bogusław Kmieć odpowiada, że sieć bezpośrednio nie zwracała się do urzędu

Natomiast wiem, że kontaktowali się oni z osobami, które są w stanie dla nich wybudować taki budynek. Coś więc jest na rzeczy – potwierdza burmistrz.

Kmieć ujawnia również, że jeśli chodzi o inwestycję na Wesołej, to znajduje się ona w tym momencie na etapie decyzji środowiskowej, która poprzedza wydanie pozwolenia na budowę.

Ten inwestor, który chce się tam wybudować w rozmowach z nami nie ukrywa, że ma tam być też Lidl – przyznaje burmistrz.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

4 × trzy =