podkarpackie_www-1920×1080-1

Fundusze Europejskie dla Podkarpacia (ogłoszenie płatne)

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego rozpoczyna realizację kampanii informacyjnej dotyczącej programu regionalnego: Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021–2027. Jej ideą jest zainspirowanie odbiorców do sprawdzenia swoich możliwości w zakresie pozyskania środków unijnych na realizację wybranych celów.

W ramach kampanii zaplanowane zostały różnorodne działania, obejmujące media tradycyjne, Internet i działania offline. Hasło przewodnie to: „Weź przyszłość w swoje ręce! Sięgnij po Fundusze Europejskie”. Podkreśla ono zaangażowanie jednostki w proces rozwoju regionu. Przewodnim motywem wizualnym akcji są dłonie ułożone w literę „P”, które symbolizują Podkarpacie i słowo „przyszłość”.

Jednym z działań w ramach kampanii jest nagranie spotu telewizyjnego, który zostanie wyemitowany w lokalnej telewizji oraz w Internecie. Jego nowoczesna forma pokazuje Podkarpacie jako miejsce pełne pracowitych mieszkańców oraz obfitujące w inwestycje zrealizowane z pomocą Funduszy Europejskich. Wzbogaceniem kampanii telewizyjnej jest spot radiowy.

News will be here

Ciekawym elementem kampanii będzie kreatywny mural, który zostanie namalowany przez lokalnego artystę na jednej ze ścian budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego. Po zeskanowaniu dołączonego do niego kodu QR za pomocą rozszerzonej rzeczywistości będzie można zobaczyć, jak niektóre jego elementy ożywają.

Kampania współfinansowana ze środków UE realizowana jest od 1 października 2023 r.