jedynka

Nowy Reporter. Łagodny wyrok po śmierci i spaleniu zwłok w Sędziszowie Małopolskim

Słońce wstaje coraz wcześniej, zrobiło się cieplej, a my niezmiennie, jak w każdy czwartek zapraszamy do zakupu nowego wydania naszego tygodnika. Co w nowym Reporterze?

WYROK ZA ZWŁOKI W LESIE

FOTO: KPP Ropczyce
FOTO: KPP Ropczyce

Prokuratura oskarżyła go o zabójstwo i zbezczeszczenie zwłok, sąd skazał na…7 lat odsiadki. Taki wyrok zapadł w stosunku do Sławomira Z., głównego oskarżonego w sprawie śmierci i podpalenia ciała 40-letniego Andrzeja B., która wstrząsnęła Sędziszowem pod koniec 2020 roku.

FOTO: KPP Ropczyce

ZABLOKOWAŁA ULICA FABRYCZNA W SĘDZISZOWIE MAŁOPOLSKIM

Od poniedziałku kierowcy, którzy zwykle przejeżdżają przez ulicę Fabryczną w Sędziszowie muszą obrać inną trasę. Na drodze trwają bowiem roboty związane z wykonaniem przejścia dla pieszych. Takie inwestycje – a co za tym idzie – czasowa blokada przejazdu planowane są również w innych miejscach Sędziszowa.

MATURZYŚCI PO OBOWIĄZKOWYCH

Matematyka łatwiejsza od języka polskiego? Takie wnioski płyną z rozmów na gorąco, które przeprowadziliśmy z miejscowymi maturzystami tuż po ich egzaminach. Abiturienci mają za sobą tydzień pełen sprawdzianów. Ale to jeszcze nie koniec matur.

POGÓRZE WRACA DO A KLASY

Zespół Pogórza Wielopole Skrzyńskie traci szanse na utrzymanie w lidze okręgowej, choć potrafi urywać punkty zespołom z czołówki. Co jest nie tak?

To tylko kilka z wielu innych, ciekawych i istotnych dla Was, tematów z powiatu ropczycko-sędziszowskiego, które poruszyliśmy w nowym wydaniu naszego tygodnika.

Tym, którzy od trzymania papierowej gazety w dłoni wolą czytać na komputerze, laptopie czy smartfonie mamy nowe wydanie w wersji online – TUTAJ.