zaj-N-Reporter

Nowe wydanie Reportera. 9-latek ratuje nieprzytomnego ojca, w ropczyckim Urzędzie Pracy przybywa ofert

Mamy czwartek, na sklepowych półkach czeka więc już na Was nowe wydanie tygodnika Reporter Gazeta. O czym przeczytacie w najświeższym wydaniu?

Taki syn to skarb! Tata zasłabł, Sebastian go ratuje

– Tata nic nie odpowiadał i miał szeroko otwarte oczy. Pomyślałem sobie, że coś mogło mu się stać. Czasami na filmach widziałem, jak ktoś umierał z otwartymi oczami, więc od razu zadzwoniłem na 112 – opowiada Sebastian Sroka. Chłopiec ma dopiero 9 lat, a w nagłej i trudnej sytuacji zachował zimną krew i zrobił wszystko jak należy, aby ratować swojego ojca.

Przybywa ofert pracy, mimo drożyzny paliw i materiałów budowlanych

– Ofert nam przybywa. Co miesiąc jest około 200 miejsc pracy – mówi Jacek Posłuszny, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ropczycach

Wracają okropne wspomnienia pożaru

Minęło 67 lat od katastrofalnego w skutkach pożaru kina objazdowego w Wielopolu Skrzyńskim. Wspomnieniami dzieli się z nami kolejny z uczestników tej pożaru.

Trzy medale LKS-u PZL-Lechia Sędziszów

Trójka podopiecznych Mateusza Błachowicza zdobyła trzy brązowe medale w mistrzostwach Polski LZS-ów do 15 i do 17 lat.

W nowym wydaniu poruszamy również szereg innych, ważnych dla was tematów, w tym m.in. o nowym ataku oszustów, którzy podszywając się za znajomego okradli przez Internet jedną z mieszkanek Ropczyc. Piszemy też o planowanych zmianach w Parku Historycznym w Bliźnie.

Jeśli odwykliście od czytania papierowej wersji gazety – zachęcamy do zakupu nowego wydania w WERSJI ONLINE