1-blekitni

Młodzież Błękitnych Ropczyce walczy o ćwierćfinał MP – ZDJĘCIA

Juniorzy Błękitnych Ropczyce wygrali pierwszy mecz w drugim etapie wojewódzkich rozgrywek. Po ciekawym starciu ograli rywali z Sanoka.

Błękitni, w pierwszym starciu drugiego etapu zmagań mieli za zadanie ograć sanoczan. TSV od paru lat mocniej przyłożył się do pracy z młodzieżą i można rzec, że jest już na etapie zbierania owoców swojego wysiłku.

Drużyna z Sanoka jest bardzo poukładana na boisku i każdy dokładnie wiedział, za co jest odpowiedzialny. Nie było akcji, w której sanoccy zawodnicy nie zostawili „zębów” na parkiecie. Przede wszystkim mecz charakteryzował się walecznością z obu stron – oceniał Kamil Waszczuk, trener naszych juniorów.

 

Ropczycka drużyna przegrała premierową odsłonę. Goście dysponowali mocnym serwisem, sami też solidnie przyjmowali i mieli też argumenty na siatce.

Środkowi TSV przewyższali zdecydowanie warunkami fizycznymi naszych środkowych. Na pozycji przyjmującego grali bracia Bodziakowie (Damian i Dominik). Wyróżniają sie inteligentną grą, co już zdołali pokazać podczas zeszłego sezonu plażowego, konkurując z naszymi zawodnikami – zaznacza Waszczuk.

Nasza drużyna umiała przeciwstawić się przyjezdnym i zagrała bardzo skutecznie w drugiej partii. TSV nie odpuszczał i o końcowym wyniku musiał zadecydować tie-break.

W nim nasi juniorzy presję.

Moja drużyna potrzebowała spokojnej głowy, a przede wszystkim pewności siebie w tie-breaku. To wszystko udało sie osiągnąć dzięki zaangażowaniu podczas treningów, które dają możliwość poczucia sie bardzo pewnie z kolegami na boisku. Każdy wiedział, za co jest odpowiedzialny i znał swoją rolę na boisku. Nie jest to wielka filozofia, ale bardzo często tego brakuje w szkoleniu zawodników, a takie rzeczy zawsze wychodzą w momentach stresowych i wymagających największej koncentracji – ocenił Waszczuk.

 

Zdjęcia z meczu juniorów Błękitnych z TSV Sanok

 

 

Jakie kolejne wyzwania czekają na juniorów Błękitnych? Jak sezon skończyli kadeci Błękitnych i juniorki Marby Sędziszów? Piszemy o tym tutaj.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

sześć − trzy =