swiatelka ocieka2

Imponująca iluminacja posesji w Ociece. Ma szansę na nagrodę w konkursie

Około 22 tysiące światełek zdobi posesję państwa Kluków w Ociece. Iluminacja przyciąga tłumy podziwiających ją osób, ale także bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Świeć się z Energą”. Jeśli rodzinie z Ocieki uda się zdobyć nagrodę, przekaże ją na potrzeby domu dziecka. Każdy może w tym pomóc, oddając głos na stronie konkursu.

„Przedstawiamy Państwu nasz dom, znajdujący się pod adresem „Ocieka 158”. Cała rodzinka włożyła wiele pracy i miłości w jego ubiór. Celem konkursu jest wygrana, którą mamy zamiar przekazać do pobliskiego Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy. Zapraszamy do obejrzenia domku na żywo” – tak rodzina z Ocieki promuje swoją posesję na stronie konkursu.

Głosowanie w konkursie trwa do 25 stycznia. Każdy może oddać głos wielokrotnie z częstotliwością raz dziennie. Wystarczy kliknąć w link a następnie w przycisk „Zagłosuj”.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

eighteen + 17 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!