Ocieka-net

Victoria Ocieka znów szuka trenera

Prezes Victorii Ocieka, Patrycjusz Perlik, znów ma gorący telefon. Szuka trenera, który poprowadzi zespół w rundzie rewanżowej. Ma też plan awaryjny.

 

Ocieka z dorobkiem zaledwie 6 punktów zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. W klubie nie składają broni i chcą jeszcze powalczyć o utrzymanie. Dlatego Victoria rozgląda się za wzmocnieniami. – Myślimy o wzmocnieniu linii pomocy i ataku. W ostatnich jesiennych meczach nie mieliśmy kłopotów w obronie, brakowało siły w przodzie – mówi Patrycjusz Perlik, prezes Victorii.

Priorytetem jest również znalezienie nowego trenera.

Szukamy kogoś na „pełny etat” – dodaje Perlik.

Przypomnijmy, że jesienią zespół na początku sezonu prowadził Rafał Rudny, który łączył pracę w Ociece z prowadzeniem Wisłoka Strzyżów. W końcówce drużynę trenował Rafał Twardowski, który łączył te obowiązki z prowadzeniem Noverry Głogów Małopolski. W Ociece, biorąc pod uwagę to, że namówienie kogoś do pracy w ich klubie może być trudne,  wyjściem awaryjnym będzie ściąganie na mecz trenera Twardowskiego. Treningi w tygodniu prowadzić mógłby prezes Perlik lub np. zawodnik, Sławomir Hebda.

– Szkoda, że swojej pracy kontynuować nie może Twardowski, bo liczyliśmy, że będzie trenerem, również w rundzie rewanżowej, ale odmówił, bo po prostu nie jest w stanie pogodzić wszystkich obowiązków – podkreśla Perlik. Do kadry Ocieki nie wrócą raczej kontuzjowani zawodnicy: Paweł Nędza i Karol Opiela. Nie wiadomo, czy trenować będzie mógł Dawid Furtak.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

five × five =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!