1

Developres – Legionovia w Ropczycach. Kibice mieli frajdę – ZDJĘCIA

Pełna hala, świetna oprawa, prezenty, dobre widowisko sportowe, a na koniec kwiaty i tort. Tak w skrócie wyglądał pokazowy mecz siatkarek Developresu SkyRes Rzeszów z Legionovią Legionowo.

 

 

Kibice zobaczyli w akcji dwie drużyny z najwyższego szczebla rozgrywek. Wyjątkowa była otoczka, jaka towarzyszyła temu spotkaniu. Developres przyjechał ze swoim spikerem, ale swoje zrobili nasi. Pokazała się Orkiestra Dęta z Ropczyc, pełne ręce roboty mieli pracownicy Ropczyckiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz młodzi adepci siatkówki z UKS-u „Piątka” Ropczyce. Zaangażowanych było jeszcze więcej osób.

 

Z propozycją organizacji towarzyskiego meczu rzeszowskich siatkarek w naszym mieście wyszedł Marek Pieniążek, wiceprezes Developresu.

News will be here

Końcem listopada nawiązaliśmy pierwszy kontakt i bardzo szybko ustaliliśmy wstępny termin oraz główne kwestie organizacyjne – mówi Marek Misiura, zastępca burmistrza Ropczyc.

Oczywiście, do uzgodnienia zostały warunki finansowe i tu przyznam, że rozmowy przebiegły bardzo sprawnie. Udało nam się wynegocjować praktycznie bezkosztowy udział w bądź, co bądź, starciu czołowych drużyn klubowych w Polsce – dodawał Misiura.

Hala w Ropczycach do najnowocześniejszych nie należy, ale przyjęła ponad 500 kibiców, którzy zobaczyli niezłe widowisko.

Mieszkańcy naszego miasta od lat mogą oglądać siatkówkę męską na poziomie drugiej ligi. Tym razem, zaproponowaliśmy widowisko na najwyższym poziomie w wydaniu żeńskim i, sądząc po zainteresowaniu, był to świetny pomysł. Oczywiście jestem świadomy pewnych ograniczeń naszej hali, na które w dość dyplomatyczny sposób zwracali uwagę nasi goście, ale na koniec miło było słyszeć podziękowania od obu drużyn za organizację. Cieszę się, że również trenerzy potwierdzili, że mecz był dla nich bardzo wartościowym sparingiem. Na koniec zaprosiliśmy prezesów Developresu do powrotu za rok, już na nową halę. Umówiliśmy się na rozmowy po sezonie – przyznaje M. Misiura.

 

Wkrótce Ropczyce będą mieli nową halę. Misiura opowiedział nam również o dotacjach, jakie otrzymają w tym roku od gminy nasze kluby. Piszemy o tym tutaj.

 

WordPress Image Gallery Plugin


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

12 − 8 =