1-extrans

Extrans Sędziszów poza czwórką, Błękitni na szarym końcu – ZDJĘCIA

Siatkarze z Sędziszowa chcąc zakończyć fazę zasadniczą w pierwszej czwórce nie mogą grać tak, jak ostatnio z Karpatami Krosno. Powodów do uśmiechu nie ma u Błękitnych Ropczyce.

Sędziszowscy siatkarze, po przegranej z Karpatami Krosno, spadli na piąte miejsce w ligowej tabeli. Kolejny mecz przegrali Błękitni. Dla nich, marzeniem staje się opuszczenie ostatniego miejsca.

W najbliższą sobotę rozegrana zostanie ostatnia kolejka w tym roku. W miniony weekend obie nasze drużyny przegrały swoje spotkania. O ile stratę Błękitnych z wiceliderem można było przewidzieć, to przegrana Extransu budzi rozczarowanie.

Extrans uległ we własnej hali rywalom z Krosna 0:3. Nasza drużyna, tylko w pierwszym secie, umiała walczyć jak równy z równym z Karpatami.

Już dawno nie graliśmy tak źle – przyznawał Patryk Polek, kapitan sędziszowskiej ekipy.

Nasza drużyna była na siebie wściekła, bo miała dużo problemów. Praktycznie w każdym elemencie gry.

Męczyliśmy się na „wysokiej” piłce. To było jednak następstwo dobrej zagrywki gości, a dalej – naszego słabego przyjęcia – opisywał Polek.

Jesteśmy na siebie źli. Nie wiemy, co się stało. Musimy szybko zapomnieć o tym meczu i wyciągnąć wnioski – podkreślał rozgrywający naszej drużyny.

Extrans mógł być nieco uśpiony tym, że Karpaty są tak nisko w tabeli.

Mimo słabego efektu punktowego postępy w grze robią Błękitni. Tak przynajmniej twierdzi trener Stanisław Pieczonka, który od kilku kolejek gotowy do wejścia na parkiet. Były siatkarz m.in. Delecty Bydgoszcz to przyjmujący. Na razie nie wchodził na plac gry.

– Bo nie ma sensu, żebym zabierał miejsce młodszym, możliwe, że jeszcze będę miał okazję się pokazać. Jestem w treningu – informuje Pieczonka.

 

Jak wyglądają przygotowania naszych drużyn do ostatnich meczów w tym roku? Kto leczy kontuzje, a kto może wrócić do składu? O tym piszemy tutaj (Nr 12/12/2019).

 

Tak wyglądał bój Extransu z Karpatami

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

17 + osiem =