net

Pożar w Brzezinach. Interweniowali strażacy [ZDJĘCIA]

W okresie grzewczym sporo pracy mają strażacy. W piątek interweniowali w Brzezinach.

Do pożaru w budynku mieszkalnym w Brzezinach doszło w piątek późnym popołudniem.

Tak zdarzeniem relacjonowali strażacy – ochotnicy z OSP Brzeziny.:

– Dnia 21.01.2022 o godz. 16.02 zostajemy zadysponowani przez  PSK Ropczyce do pożaru dachu na budynku mieszkalnym w naszej miejscowości.  Wyjeżdżamy 2 zastępami po dojechaniu na miejsce zdarzenia okazuję się że nie pali się dach tylko sadze w przewodzie kominowym. Ogień został ugaszony a komin sprawdzony kamera termowizyjną. Po zakończeniu działań wróciliśmy do bazy – czytamy na profili facebookowym jednostki z Brzezin.

FOTO: OSP KSRG Brzeziny

Na miejscu pracowały dwie jednostki z OSP Brzeziny oraz jednostka z Wielopola Skrzyńskiego. Wspierali oni działania zawodowych strażaków. Na miejscu obecna była też policja i karetka pogotowania ratunkowego.

FOTO: OSP KSRG Brzeziny
FOTO: OSP KSRG Brzeziny
FOTO: OSP KSRG Brzeziny
FOTO: OSP KSRG Brzeziny


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

piętnaście − 11 =