sandra

Finalistka Miss Polonia z Ropczyc, Sandra Guzek, organizuje zbiórkę dla potrzebujących

Sandra Guzek z Ropczyc włączyła się akcję „Korona z Głowy 2022”. Fotomodelka organizuje pomoc dla pań mieszkających w Schronisku dla Bezdomnych Kobiet Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

– Każdego z Was, kto chce się dołączyć do pomocy zapraszam do kontaktu na priv – pisze na swoim instagramie, Sandra.

W ośrodku jest wiele kobiet z dziećmi. Pochodząca z naszego powiatu, finalista konkursu Miss Polonia publikuje listę próśb, jakie mają najmłodsi lokatorzy tego Schroniska.

Dzieci proszą m.in. o piórnik z wyposażeniem, zestaw małego majsterkowicza, łóżko turystyczne z materacem, słuchawki, klocki lego, pampersy, zestaw do rysowania czy czapkę na zimę.

Przydają się również czajniki elektryczne. Kobiety potrzebują też m.in. krzeseł, pościeli i kołder, garnków i patelni, szczoteczek do zębów i piast, pantofli, bielizny, środków czystości.

Sandra planuje zakończyć zbiórkę 30 stycznia. – Wszystkie chętnie osoby, który chcą przyłączyć się do akcji proszę o kontakt najpóźniej do 28 stycznia – tłumaczy modelka.

Wiemy, że chwilę po ogłoszeniu zbiórki Sandra, otrzymała pierwsze dary od ludzi śledzących jej profile w mediach społecznościowych. – Nie spodziewałem się, że mam tylu wspaniałych ludzi na moim osiedlu. Właśnie zaczynam zbieranie paczek. Naprawdę, szykuje się tego sporo – relacjonuje mieszkająca obecnie w Krakowie na swoim instagramie.  

FOTO: instagram.com/sanderssik/Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

9 + osiem =