policja

Policjant z ropczyckiej drogówki po służbie zatrzymał pijanego kierowcę

Około 2 promili alkoholu miał kierowca forda, który omal nie zderzył się z samochodem, którym jechał funkcjonariusz ropczyckiej drogówki. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 29 listopada, po godz. 17.

Funkcjonariusz podróżował przez Kolbuszową. W pewnym momencie w jego samochód omal nie uderzył jadący z przeciwka ford. Policjant pojechał za fordem, a kiedy jego kierowca zjechał z ronda w Kolbuszowej Górnej, funkcjonariusz zatrzymał jego auto i uniemożliwił dalszą jazdę.

Przybyli na miejsce policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy forda. Okazało się, że 53-latek miał prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia.

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

7 − 4 =