303-217067

Najpierw zabił a potem podpalił. Nowe fakty ws. spalonych zwłok w Boreczku

BORECZEK Policjanci z komendy wojewódzkiej i komendy powiatowej w Ropczycach zatrzymali sprawcę, który według śledczych jest odpowiedzialny za podpalenie zwłok znalezionych w ubiegłym tygodniu w lesie w Boreczku. Usłyszał on też zarzut zabójstwa.

Policjanci, którzy prowadzili sprawę zwęglonych zwłok znalezionych 30 listopada w lesie ustalili tożsamość ofiary. Okazał się nią 40 latek z naszego powiatu.

W toku postępowania funkcjonariuszom udało się również znaleźć osobę odpowiedzialną za podpalenie zwłok. Według śledczych jest to 29-latek z powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Jak ustalili policjanci mężczyzna jest również odpowiedzialny za za zabójstwo spalonego 40-latka.

Jak informują funkcjonariusze do zabójstwa doszło podczas libacji alkoholowej, w której uczestniczyli sprawca oraz ofiara. 40-latek miał zostać uderzony w głowę a następnie uduszony.

Oskarżony o zabójstwo 29-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. W całą sprawę zamieszanych jest również 2 znajomych sprawcy.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Ropczycach.

Więcej na ten temat przeczytacie w najbliższym wydaniu Reportera 10 grudnia.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

dwa × 3 =