Dino Top dopiero za rok

Sędziszowski Dino Top nie w tym roku

SĘDZISZÓW MŁP To już pewne. Nie będzie żadnego przesuwania i czekania na lepsze czasy. Sędziszowskie koncerty organizowane w ramach Dino Top Festiwal, w tym roku nie będą mieć miejsca. Co jednak z wykonawcami, którzy mieli pojawić się na scenie?

Tegoroczny Dino Top Festiwal miał trwać między 29 a 30 maja. Epidemia koronawirusa skutecznie jednak przeszkodziła na zorganizowanie wydarzenia w tym terminie. Wiadomo już jednak, że koncerty nie będą przesuwane na późniejsze miesiące.

Wspólnie z rzeszowskim oddziałem Telewizji Polskiej i Polskim Radiem Rzeszów podjęliśmy decyzję, że przekładamy ten koncert na następny rok – mówi Reporterowi Bogusław Kmieć, burmistrz Sędziszowa.

Jaka jest dokładna data przyszłorocznego festiwalu? Burmistrz wyjaśnia Reporterowi Gazeta, że będą to dni 28 i 29 maja, czyli ostatni piątek i sobota miesiąca.

Co jednak z wykonawcami, którzy mieli pojawić się w tym roku w Sędziszowie? Koncertować w maju mieli m.in. czeska piosenkarka Helena Vondráčková, Viki Gabor, Dawid Kwiatkowski, czy zespół Dżem. Burmistrz Sędziszowa twierdzi, że według wstępnych ustaleń, ci artyści powinni pojawić się w mieście także w 2021 roku

Telewizja dogrywa terminy z wykonawcami. Informacje na dziś są takie, że ten skład o którym była mowa pozostanie. Jeśli oczywiście nic się nie zmieni, bo przecież rok to jest sporo czasu – zaznacza Kmieć.

Pewny jest z kolei występ Ray’a Wilsona, gitarzysty i wokalisty, który na swoim koncie ma m.in. śpiewanie w legendarnej grupie Genesis. Jego pojawienie się w Sędziszowie w 2021 roku było już wiadome jeszcze przed wybuchem epidemii. Artysta został bowiem zakontraktowany już na przyszłoroczny festiwal.

Tegoroczna odsłona Dino Topu miała być czwartą edycją tego festiwalu.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

pięć × cztery =