targ mikolaj

Rusza handel na sędziszowskim placu targowym

Od poniedziałku, 20 kwietnia, znów będzie można handlować na placu targowym w Sędziszowie Małopolskim. Na razie oferta będzie jednak ograniczona do płodów rolnych, żywności oraz sadzonek i nasion kwiatów, owoców i warzyw. Sprzedawcy oferujący inne produkty nie będą wpuszczani na targowisko.

Z placu targowego będzie można korzystać codziennie w od godz. 6:00 do godz. 17:00. Handel będzie odbywał się z zachowaniem środków ostrożności. Wchodząc na teren targowiska trzeba mieć założone rękawice oraz maseczki na twarz. Sprzedający będą rozlokowani w sporych odległościach od siebie. Na placu jednorazowo będzie mogło przebywać około 150 osób, nad czym czuwać będą pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

5 × trzy =