wodociagi ostrow (3)

Miliony złotych na wodociągi w gminie Ostrów

Ponad 3,3 mln zł w ciągu dwóch lat wyda gmina na realizację projektu „Poprawa warunków zaopatrzenia w wodę mieszkańców Gminy Ostrów”. W ramach inwestycji powstaną nowe wodociągi, niektóre z już istniejących zostaną przebudowane, zmodernizowane będą studnie, stacje uzdatniania wody, a w Ociece Sadykierzu przebudowy doczeka się przepompownia.

Głównym celem projektu jest zwiększenie dostępu do sieci wodociągowej dla mieszkańców gminy. W ramach inwestycji zostanie wybudowane w sumie 2,14 km sieci wodociągowej, przebudowane będzie 2,26 km wodociągów, modernizacji poddane będą stacje uzdatniania wody w Ostrowie, Woli Ocieckiej i Rudzie.

Głównym celem projektu jest zwiększenie dostępu do sieci wodociągowej dla mieszkańców gminy. W ramach realizacji zostanie wybudowane w sumie 2,14 km sieci wodociągowej, przebudowane będzie 2,26 km wodociągów, modernizacji poddane będą stacje uzdatniania wody w Ostrowie, Woli Ocieckiej i Rudzie. W Sadykierzu planowana jest przebudowa przepompowni, w tym budowa zbiornika wyrównawczego.

Na realizację inwestycji samorząd zdobył prawie 1,971 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

7 − sześć =