DSC_6775

Świąteczne rytmy w Wiercanach – ZDJĘCIA

WIERCANY► To były dwie godziny pełne kolęd i bożonarodzeniowych piosenek. W niedzielne popołudnie, na scenie ośrodka kultury w Wiercanach wystąpił zespół „iGramy z Pokusą”, wykonujący pieśni o tematyce religijnej.

W skład zespołu wchodzi obecnie siedem osób. Liderem i głównym wokalistą formacji jest Marcin Pokusa, góral pochodzący z Żywiecczyzny. Skład „iGramy…” stanowią jednak ludzie pochodzący z różnych stron Polski. Wśród nich, jest też Dariusz Worek, skrzypek i pianista z Nockowej.
Zespół istnieje od 2016 roku. Do tej pory grupa nagrała dwie płyty. Podczas niedzielnego koncertu „iGramy…” zaprezentowali materiał ze swojego najnowszego krążka „Nowonarodzony”, wydanego w listopadzie ubiegłego roku. Jak mówił nam tydzień temu Dariusz Worek, druga płyta grupy poświęcona jest w całości tematyce Bożego Narodzenia. Jednak nie tylko utwory z „Nowonarodzonego” były grane podczas zeszłotygodniowego koncertu. Zespół zaprezentował również świąteczne pieśni, charakterystyczne dla poszczególnych regionów Polski. Nie zabrakło też, oczywiście, kolęd znanych i lubianych przez wszystkich.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

3 × jeden =