deve-net

Gwiazdy LSK w Ropczycach. Dziś mecz Developres – Legionovia

– Liczymy na was – zwracał się do kibiców za pomocą mediów społecznościowych trener Developresu SkyRes Rzeszów, Stephane Antiga. Na odzew nie musiał czekać, wszystkie wejściówki na dzisiejszy towarzyski mecz Developresu z Legionową rozeszły w błyskawicznym tempie.

W sumie dzisiejsze spotkania (początek o godzinie 17) obejrzy około 600 osób. Tyle bezpłatnych wejściówek dla kibiców rozdał Urząd Miejski w Ropczycach. Bilety zostały rozdysponowane za pomocą m.in. Ropczyckiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz basenu.

Praktycznie wszystkie rozdaliśmy jeszcze w 2019 roku – przyznaje Rafał Ormiański z RCSiR.

 

Lepiej przyjść wcześniej

Wejściówki rozeszły się w ciągu dwóch dni: 30 i 31 grudnia. Co ciekawe, po bilet zgłosił się m.in. kibic z Gdańska.

Powiedział nam, że akurat w okresie noworocznym przyjeżdża odwiedzić rodzinę w okolicach Rzeszowa i chce zabrać wnuczkę na mecz do Ropczyc – usłyszeliśmy w dziale promocji Urzędu Miejskiego.

Zainteresowanie tym meczem nie powinno nikogo dziwić. Przy okazji tego meczu kibice będą mogli zobaczyć w akcji najlepsze siatkarki z Ligi Siatkówki Kobiet. Spotka się w końcu drugi (Developres) i obecnie czwarty (Legionovia) zespół rozgrywek.

Warto przyjść do ropczyckiej hali nieco wcześniej. Pierwszych kilkadziesiąt osób otrzyma vouchery, wymienne na bilety na wybrany ligowy mecz Developresu. To nie jedyne atrakcyjne prezenty dla kibiców. Siatkarki wyrzucą w trybuny specjalne piłeczki tenisowe. Szczęśliwcy, którzy je złapią, będą mogli dzięki nim, odebrać klubowe gadżety. Do wygrania będą m.in. smycze, zeszyty i kolejna pula voucherów wymiennych na bilety, na ligowe mecze Developresu. Wejście na halę będzie możliwe już od godziny 16. Około 16.30 siatkarki obu ekip powinny już wyjść na rozgrzewkę. Oprócz dużej liczby miejscowych kibiców zapowiedziała się stała grupa fanów naszej drużyny z Rzeszowa.

Żona siatkarza Błękitnych

Developres wystąpi w prawie najsilniejszym składzie. Zabraknie jedynie powołanej do swojej reprezentacji Portoryko, rozgrywającej Natalii Valentin-Anderson.

 

W Developresie gra żona siatkarza Błękitnych Ropczyce. Zespół ten ma też inne związki z naszym powiatem. Piszemy o tym tutaj. 

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

2 × cztery =