4-liga-net

Błękitni testują napastnika. Odchodzi Grzegorz Flasza

Bramkarz Grzegorz Flasza na wiosnę nie będzie reprezentował barw Błękitnych Ropczyce. Możliwe, że zespół wzmocni napastnik, mający na koncie 28 występów w trzeciej lidze.

 

Kadrę Błękitnych wzmocnić ma czterech juniorów: pomocnicy Mateusz Bieniek, Alan Ogrodnik, Kamil Podczaszy oraz Mikołaj Gaber.

Na wiosnę pewnie jeszcze nie będą za wiele grać w pierwszej drużynie, ale ważne, żeby wchodzili do seniorskiej piłki, poznali dorosły trening, atmosferę. Nie rzucimy ich od razu na głęboką wodę, ale będą dostawać szansę – zaznacza Piotr Kozioł, drugi trener Błękitnych.

W piątek, 10 stycznia odbyły się pierwsze zajęcia. Jak poinformował nas Piotr Kozioł, na zajęciach pojawiło sie 20 zawodników. Błękitni zapowiadają inne zmiany kadrowe. Ponadto chęć powrotu do pracy i gry w piłkę w Norwegii sztabowi szkoleniowemu zgłosił bramkarz Grzegorz Flasza.

Dał sygnał, że znalazł coś dla siebie w Norwegii. Nikt inny nie zgłaszał chęci zmiany barw klubowych – dodaje Kozioł.

Nieoficjalnie wiemy jeszcze, że z ropczyckiej drużyny odejdzie Michał Cach.

Na razie cieszymy się z możliwości pracy z szeroką i wyrównaną kadrą. Z nikogo teraz nie zrezygnujemy – podkreśla drugi trener ropczyckiej drużyny.

Błękitnym pozostaje teraz znalezienie godnego zastępcy dla Flaszy. W kadrze pozostał bowiem jeszcze tylko jeden golkiper, Damian Albrycht.

Spokojnie, mamy jeszcze czas – mówi Kozioł.

Dobrą wiadomością jest fakt, że nic złego nie dzieje się z więzadłami w kolanie u napastnika Mariusza Wiktora.

Z zespołem trenuje ograny na różnych szczeblach rozgrywek ofensywny zawodnik. Był obecny na poniedziałkowym treningu naszego zespołu. O kogo chodzi? Piszemy o tym tutaj, na stronie 19.

Nasza drużyna praktycznie jest pogodzona ze swoim losem. Nie grozi jej spadek i, najpewniej, nie będzie już w stanie walczyć o awans do trzeciej ligi.

Jako jedyni pokonaliśmy jesienią Koronę Rzeszów, ale ich ostatnie wzmocnienia sugerują, że wyprzedzenie ich może być bardzo trudne. Jest przecież jeszcze bardzo mocny KS Wiązownica – podkreśla drugi trener Błękitnych.

Pierwszy sparing nasz zespół ma zaliczyć 22 stycznia. Rywalem będzie Termalika II Nieciecza.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

cztery + 16 =