psoni

Jego rysunek zajął drugie miejsce w Polsce

Jacek Szczur, podopieczny Koła PSONI w Sędziszowie Małopolskim, zajął drugie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”. To nie jedyny sukces sędziszowskiej placówki. Na szczeblu wojewódzkim tego konkursu nagrodzone zostały także dwie inne prace.

W tym roku odbyła się 17 edycja konkursu. Koło PSONI w Sędziszowie Małopolskim zgłosiło prace sześciorga podopiecznych: Jacka Szczura, Marii Siuśko, Jerzego Roja, Wioletty Kozek oraz wspólną Ireny Wypasek i Doroty Wiater.

Na etapie wojewódzkim Maria Siuśko zdobyła trzecie miejsce w kategorii malarstwo i witraż za pracę „Paryż mi się marzy”, Dorota Wiater i Irena Wypasek zajęły drugie miejsce w kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba pracą „Piękny Sandomierz”, a Jacek Szczur wygrał w kategorii grafika i rysunek pracą „Żyć wspomnieniami”. Oprócz tego sędziszowska placówka otrzymała nagrodę specjalną Wojewódzkiego Domu Kultury.

News will be here

Cała szóstka uczestników z Sędziszowa Małopolskiego pojechała na galę finałową do Warszawy. Tam Jacek Szczur ponownie miał powody do zadowolenia, bowiem w skali kraju jego praca zajęła drugie miejsce.

FOTO: Archiwum PSONI Koło Sędziszów MałopolskiBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

trzy × jeden =