W lany poniedziałek bili policjantów

WIERCANY♦ Dwóch 20 – letnich mieszkańców Woli Zgłobieńskiej, Michał H. i Łukasz B. usłyszało zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy oraz zmuszania do zaniechania prawnej czynności służbowej. Obaj mężczyźni rzucili się na policjantów interweniujących przed Domem Kultury w Wiercanach. Podczas organizowanej tam zabawy doszło do bójki uczestników. Mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Do szarpaniny podczas zabawy, na której bawiło się ponad 140 osób doszło najprawdopodobniej po 23:00. Według Marty Zdziebło, dyrektor domu kultury przepychanki pomiędzy uczestnikami miały miejsce na zewnątrz budynku, w którym odbywała się zabawa. – Z relacji moich pracowników wynika, że na miejsce przyjechało pięć radiowozów. W środku była normalna zabawa– tłumaczy pani dyrektor.
Z informacji uzyskanych w ropczyckiej Prokuraturze Rejonowej wynika, że w Wiercanach interweniowali policjanci z Posterunku Policji w Iwierzycach oraz z Komisariatu Policji w Sędziszowie Młp. – W związku z zakłócaniem porządku na zewnątrz przez nietrzeźwych uczestników imprezy. Interwencja miała miejsce około północy – tłumaczy Dariusz Brzykowski, szef ropczyckiej prokuratury. Jak wyjaśnia, w trakcie czynności podjętych przez policjantów, uczestnicy bójki w sumie kilkanaście osób zaczęli używać słów wulgarnych w pod adresem policjantów i znieważać ich słownie.
– Dwóch z mężczyzn dokonało naruszenia nietykalności cielesnej dwóch z policjantów w ten sposób, że zadawali ciosy rękami i kopali ich po całym ciele – relacjonuje prokurator Brzykowski.(…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

two + nineteen =

Tygodnik Reporter Gazeta - Ropczyce, Sędziszów