nowy9_kawasakiwypadek

Zginęła licealistka, potrącił ją motocyklista – galeria ZDJĘĆ

Ksiądz Krzysztof Gac, proboszcz z kościoła Miłosierdzia Bożego tuż po wypadku udzielił sakramentu namaszczenia zarówno ofierze jak i sprawcy, który znajdował się w karetce pogotowia. FOTO: W.NAJA

 

SĘDZISZÓW MŁP.♦ Było około 7:35, kiedy dwie licealistki weszły na przejście dla pieszych na ulicy Wesołej w Sędziszowie. Szły do kościoła Miłosierdzia Bożego. Od strony centrum nadjechało rozpędzone, zielone Kawasaki. Motocyklista ominął auto i uderzył w Justynę P. Ciało 18–letniej licealistki motocykl odrzucił na blisko 20 metrów. Młoda kobieta zginęła na miejscu. To wstępny przebieg zdarzenia.


„Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący motocyklem Kawasaki, prawdopodobnie ominął samochód, który zatrzymał się przed przejściem w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszym i potrącił dwie przechodzące kobiety”
– napisała na swojej stronie policja.
Ciało Justyny P. i motocykl leżały po dwóch stronach ulicy. Druga z licealistek znajdowała się na przejściu pół kroku za Justyną P., od śmierci dzieliło ją kilka lub kilkanaście centymetrów. Po wypadku była w szoku, miała też stłuczoną rękę i jak wstępnie ocenili lekarze lekkie obrażenia. Jeden z policjantów miał powiedzieć, że dostała drugie życie.
Motocyklem Kawasaki kierował 21-letni Michał B. z Kawęczyna, według niepotwierdzonych informacji motocykl miał od kilku dni. Podczas wypadku odniósł obrażenia i został przewieziony do szpitala w Rzeszowie.
– Usłyszałam tylko takie głuche uderzenie. To wszystko – mówiła zaniepokojona mieszkanka ulicy Wesołej, która przybiegła na miejsce zdarzenia tuż po wypadku.(…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

 

naj
Własność: Studio Reporter. Zdjęcia objęte prawem autorskim. Bez pisemnego pozwolenia kopiowanie i wykorzystywanie zabronione.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

19 + twelve =

Tygodnik Reporter Gazeta - Ropczyce, Sędziszów