nowy3_uskok

Uskoki w zimie niebezpieczne

 

KLĘCZANY♦ Kierowcy żalą się, że uskoki na krajowej drodze E40 jakie pozostawili robotnicy w związku z trwającym remontem niszczą ich samochody i stwarzają dodatkowe niebezpieczeństwo na drodze. Chodzi o kilku centymetrowe obniżenie jezdni około 200 metrów przed i za wiaduktem w Klęczanach.


– Nałożyli nowy asfalt, ale kawałek jest jeszcze stary i te nowe warstwy są wyższe jadąc trzeba bardzo uważać, bo nie ma łagodnego zejścia tylko się dosłownie spada z tej nowej jezdni – skarży się Marian z Ropczyc. – Jeżdżąc codziennie tą trasą już przywykłem i przyzwyczaiłem się do tego, ale nieraz widzę, że kierowcy na obcych rejestracjach nie zwracają uwagi. Można czasem zobaczyć jak iskry spod zawieszenia lecą, bo zaczepiają podwoziem o te nowe warstwy asfaltu – tłumaczy Marian i dodaje, że problemy dopiero się zaczną.(…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

 

nkBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

6 − five =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!