Chce dopaść złodzieja, wyznaczył nagrodę

ROPCZYCE► Policja w Ropczycach szuka złodzieja, który w nocy z 27 na 28 listopada ukradł ponad 17 tys. zł z jednego z komisów samochodowych w Ropczycach. Właściciel wyznaczył nagrodę pieniężną za informację, która przyczyni się do ustalenia sprawcy.

Na razie policja nie zna dokładnej godziny włamania. Ustalono jedynie, ze musiało to być pomiędzy 21:00 a 3:00 rano. Sprawca wyłamał okno w budynku położonym przy placu sprzedaży przy ul. Rzeszowskiej w Ropczycach, czyli w sąsiedztwie drogi E40. Potem złodziej dostał się do wnętrza i zabrał pieniądze.
Policja prowadzi śledztwo, a właściciel komisu z przyczepami obiecuje 2 tys. zł. za udzielenie informacji przyczyniającej się do wykrycia sprawcy tego przestępstwa. Informacje na temat włamania można przekazać osobiście do Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach, ul. Piłsudskiego 22 lub telefonicznie pod numerami 017 22 10 310 bądź 997.

naj


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

18 − 12 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!