nowy3_nogastowa

Stówa za mistrzostwo czwartej ligi

Piłkarze Błękitnych Ropczyce (biało czarne-stroje) w rundzie jesiennej zremisowali 2-2 z Pogonią Leżajsk. Było to jedno z czterech zremisowanych spotkań przez zespół trenera Pawła Zydronia w pierwszej części sezonu 2009/10. FOTO: S.SIWIEC

PIłKA NOŻNA. W przypadku zwycięstwa piłkarzy Błękitnych Ropczyce (biało-czarne stroje) w rozgrywkach czwartej ligi podkarpackiej w sezonie 2009/10 i obstawienie takiego rozstrzygnięcia w jednej z firm bukmacherskich można wygrać sto złotych za jedną postawioną złotówkę.

Po rundzie jesiennej piłkarze ropczyckiego klubu mają zdobytych 16 punktów i plasują się na 13 miejscu tracąc do liderujących zespołów Żurawianki Żurawica, Polonii Przemyśl i Orła Przeworsk 14 punktów. Wysoki kurs bukmacherów kusi. Ale, że piłkarze Błękitnych mogą być w czerwcu najlepsi w wojewódzkiej lidze wierzy ponoć niewielu sympatyków futbolu w regionie.(…) Więcej piłkarskich wieści przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

stanBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

14 + nine =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!