nowy3_buszek

Jest ich tylko dwóch !

FOTO: W.KOZIEŁ


PIŁKA NOŻNA, SIATKÓWKA. Tylko dwóch wychowanków klubów z powiatu ropczycko-sędziszowskiego występowało w 2009 roku w najwyższych klasach rozgrywkowych sportów drużynowych.

To piłkarz Łukasz Trałka wychowanek UKS Górka Ropczyce i siatkarz Rafał Buszek (na zdjęciu) wychowanek KS Błękitni Ropczyce grający w PlusLidze. Obaj kończącym się roku grali w reprezentacji Polski.(…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

stanBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

16 − 11 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!