nowy_lukssyrena

Reprezentowali Polskę w mistrzostwach kontynentu.

FOTO: ARCHIWUM

BADMINTON, PODNOSZENIE CIĘŻARÓW, SUMO. Zawodnicy trzech klubów z powiatu ropczycko-sędziszowskiego reprezentowali w 2009 roku Polskę w mistrzostwach Europy.

To badmintonistka Sokoła Ropczyce, sztangiści Lechii Sędziszów i zawodnicy sumo Syreny Gnojnica Wola (na zdjęciu). Ilu było tych reprezentantów i jakie trofea wywalczyli przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety 31 grudnia.

stan


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

sixteen + 13 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!