Podczas zlotu droga będzie zamknięta

MAŁA ♦ W niedzielę, policja wstrzyma ruch na ponad kilometrowym odcinku drogi powiatowej prowadzącej przez Małą. W miejscowości zaplanowano Zlot Motocyklowy. Powiatówką na odcinku od skrzyżowania z drogą „na pomnik” aż do remizy strażackiej będą mogły poruszać się jedynie jednoślady.

Wyłączenie ruchu będzie obowiązywać od wczesnych godzin rannych, najprawdopodobniej od godziny 6:30, aż do odjazdu motocykli około godziny 14:00, kiedy rozpocznie się parada. Blokadę będzie można ominąć objazdem drogami w kierunku pomnika Chrystusa Króla.

Podczas przejazdu parady, policja wstrzyma ruch na drodze wojewódzkiej (Ropczyce-Wielopole -Wiśniowa) na odcinku, którym pojadą motocykliści. Utrudnienia potrwają najprawdopodobniej do godziny 15:00.

Policja prosi też kierowców o ostrożność na drogach dojazdowych do zlotu. – Ze znacznym nasileniem ruchu na trasie K-4 biegnącej przez nasz powiat należy liczyć się już w sobotę, kiedy do miejscowości Mała zaczną zjeżdżać się pierwsi uczestnicy zlotu motocyklowego. Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę oraz zwracanie baczniejszej uwagi na jadące motocykle – mówi mł. asp. Dominika Oleś, oficer prasowy KPP w Ropczycach.

W trakcie trwania zlotu policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników. Będą również reagować na przypadki naruszania przepisów ruchu drogowego oraz kontrolować trzeźwość kierowców, również motocyklistów. najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

one × four =

Tygodnik Reporter Gazeta - Ropczyce, Sędziszów