Spodobał się mu telefon, więc go zabrał

ROPCZYCE ♦ Łukasz M. 18- leni mieszkaniec Ropczyc odpowie przed sądem za kradzież wartego 400 złotych telefonu komórkowego.

Kradzież należy do jednej z bardziej bezczelnych. Wszystko wydarzyło się na terenie Ogródka Jordanowskiego w Ropczycach. W czwartek, 16 października Łukasz M. poprosił swojego kolegę, Bartłomieja B. o to by pozwolił mu obejrzeć telefon komórkowy. Chciał między sprawdzić jak odtwarza pliki muzyczne. Telefon obejrzał ale go już właścicielowi nie zwrócił. Bartłomiej B. zdenerwowany zdarzeniem zgłosił się na policję. Tam złożył zawiadomienie.
Policjanci szybko ustalili gdzie przebywa sprawca i odebrali skradziony przedmiot. Łukasz M. przyznał się do kradzieży. Mężczyzna odpowie teraz za kradzież. najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

eighteen − two =

Tygodnik Reporter Gazeta - Ropczyce, Sędziszów