iwierzyce umowa

Będą kopać w ziemi. Wykonawca na wodociągi i kanalizację złożył podpis

Ponad 40 kilometrów wodociągów i kanalizacji powstanie w ciągu najbliższych dwóch lat w gminie Iwierzyce. W tym tygodniu podpisana została umowa na wykonanie tej inwestycji.

W planach jest wybudowanie ponad 15 km sieci wodociągowej w Nockowej, Bystrzycy i Olchowej. Oprócz tego powstanie przeszło 26 km kanalizacji sanitarnej w Nockowej i Olchowej.

Przetarg na realizację inwestycji wygrała firma Lisbud z Pstrągowej, która zaoferowała za swoje usługi niespełna 15,7 mln zł. Na pokrycie prawie 10 mln zł kosztów gmina Iwierzyce pozyskała z rządowego programu Polski Ład. Prace przy budowie sieci mają być wykonywane w tym i w przyszłym roku.

FOTO: URZĄD GMINY IWIERZYCE


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

3 × 1 =