Plomien-Motyka-Mat

Zmiany w Płomieniu Zagorzyce. Z klubu odszedł Dariusz Kaznecki

Doświadczony zawodnik i trener – Mateusz Motyka – wraca na ławkę Płomienia Zagorzyce. Pomagać ma mu inny zawodnik Hubert Róg, ostatnio opiekun orlików Płomienia.

Duet Motyka-Róg zastępują trenera Dariusza Kazneckiego, który przejął Płomień latem tamtego roku. W tym tygodniu zespół z Zagorzyc rozpoczął przygotowania do nowej rundy. Prezes Marek Bączkowski czyni starania by do kadry wrócili młodzi wychowankowie, którzy ostatnio grali w klubach z niższych lig.

Nie wiadomo jednak czy uda mu się im pozyskać w tej przerwie czy trzeba będzie czekać do lipca. Płomień szuka wzmocnień praktycznie na każdą pozycję. W grudniu w zagorzyckim klubie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Prezesem na kolejną kadencję został Marek Bączkowski. Sekretarzem jest Szymon Ochał, skarbnikiem Łukasz Ochał. Skład zarządu uzupełniło trzech członków: Zbigniew Stec, Piotr Chudyba i Jakub Sowiński.

News will be here

Płomień ma już ustalony plan gier kontrolnych. 5 lutego spotka się z rezerwami Lechii Sędziszów. Kolejnymi rywalami będą: Łopuchowa (13 lutego), Wielopole Skrzyńskie (29 lutego), Zaczernie (22 lutego), Piast Nowa Wieś (26 lutego), Kaskada Ostrów-Kamionka (5 marca).

Więcej piłkarskich informacji w nowym numerze tygodnika Reporter Gazeta (13 stycznia)Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

siedemnaście − 13 =