1642371945349

Kto zgubił w polach auto?

Czarny Seat Leon, bez zderzaków, tablic rejestracyjnych i z otwartą szybą stoi od piątku na polnej drodze w Wolicy Piaskowej. Czyja to zguba?

Auto po przejściach blokuje jedną z polnych dróg, co jednak nie jest większym problemem, bo to dojazd do upraw a w tej chwili rolnicy nie wykonują żadnych zabiegów. 

Otwarta szyba i niecodzienne miejsce na zaparkowanie mogą jednak budzić zaciekawienie. Nie wykluczone, że samochód się zatarł z braku oleju, bo trasę jego przejazdu znaczy ponad kilometrowej długości ślad wylewającego się czarnego oleju.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

jeden × 4 =