t-bigdon

Błękitni Ropczyce wygrali Turniej o Puchar Burmistrza Ropczyc

Odmłodzony zespół Błękitnych Ropczyce triumfował we rozegranym w tzw. starej hali turnieju, którego stawką było trofeum burmistrza Ropczyc, Bolesława Bujaka.

Czwartoligowy zespół Błękitnych stracił punkty tylko w pierwszym meczu, gdy zremisował 2:2 z LZS-em Mała. Następnie, wygrał wszystkie inne spotkania. Ten wyczyn skopiowała też Mała, ale zdobywała mniej goli i ostatecznie musiała zadowolić się drugim miejscem.

Nagrody indywidualne:

MVP Antoni Olech (LZS Mała)

Najlepszy strzelec Mateusz Bieniek (16 bramek, Błękitni Ropczyce)

Najlepszy bramkarz Dominik Bielatowicz (Strażak Lubzina)

Końcowa tabela turnieju:

1. Błękitni Ropczyce seniorzy 13 pkt. 29-9

2. LZS Mała 13 pkt. 15-9

3. Strażak Lubzina 6 pkt. 18-16

4. LKS Łopuchowa 6 pkt. 14-16

5. Błękitni Ropczyce juniorzy 6 pkt. 11-20

6. Inter Gnojnica 0 pkt. 9-26

Wyniki:

Błękitni Junior – Strażak 1-6

Błękitni Senior – Mała 2-2

Inter- Łopuchowa 2-4

Błękitni Junior – Mała 1-3

Strażak – Łopuchowa 2-3

Błękitni Senior – Inter 8-1

Błękitni Junior – Łopuchowa 4-3

Mała – Inter 4-3

Strażak – Błękitni Senior 2-8

Błękitni Junior – Inter 3-2

Łopuchowa – Błękitni Senior 2-5

Mała – Strażak 3-1

Błękitni Junior- Błękitni Senior 2-6

Inter – Strażak 1-7

Łopuchowa – Mała 2-3Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

6 + dziesięć =