pozar nowa biala

Pomoc dla pogorzelców z Nowej Białej

W Nowej Białej, miejscowości w woj. małopolskim, w sobotni wieczór wybuchł gigantyczny pożar. Ogień w kilkadziesiąt minut pochłonął ponad 40 budynków. Przeszło 100 osób zostało bez dachu nad głową.

Mieszkańcy potrzebują pomocy, najbardziej tej finansowej. Pieniądze można wpłacać bezpośrednio na konto BOŚ O/Nowy Targ: 53 1540 1115 2043 6050 1844 0001; tytuł przelewu: „darowizna dla poszkodowanych w pożarze mieszkańców Nowej Białej”.

foto: Robert Szcząchor

Można też wesprzeć internetową zrzutkę, którą znajdziecie pod adresem: zrzutka.pl/duuwaw

Gmina Nowy Targ, na której terenie znajduje się Nowa Biała, uruchomiła infolinię dla osób i firm, które chcą pomóc. Telefony 18 26 32 208, 609 735 701 są czynne w godzinach 7:00 – 18:00. Każdy znajdzie pod tymi numerami informację, jaka pomoc aktualnie jest potrzebna, jak jej

udzielić.

Na stronie https://ugnowytarg.pl/node/7415 znajduje się też formularz, dla wszystkich, którzy chcą pomóc. Po jego wypełnieniu z każdym skontaktuje się pracownik urzędu gminy.

foto: Robert Szcząchor fot : Robert Szcząchor, foto główne Bartłomiej Jurecki

sglBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

dziewięć + 4 =

Tygodnik Reporter Gazeta - Ropczyce, Sędziszów