1

Bokser Hubert Zacios zadebiutował w Skrzyszowie – ZDJĘCIA

Posejdon Ostrów miał swojego reprezentanta w rozegranych w Skrzyszowie zawodach Międzynarodowego Pucharu Karpat. Był nim 23-letni Hubert Zacios. 

 

Hubert był jedynym reprezentantem naszego powiatu w tych  zawodach, choć Posejdon chciał wystawić do walki jeszcze dwie osoby: Jana Stulina i Anitę Gryboś-Paśko. W ich kategoriach wagowych nie było jednak przeciwników.

 

Amin Amu Seedo był przeciwnikiem Huberta w kategorii do 63 kg. Decyzją sędziów wygrał zawodnik Golden Team Nowy Sącz.

 

 

Więcej o walce i o tym wydarzeniu przeczytasz w nowym wydaniu tygodnika Reporter Gazeta.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

four × 5 =

Tygodnik Reporter Gazeta - Ropczyce, Sędziszów