zlobek wielopole

W Wielopolu Skrzyńskim powstał żłobek

Początkiem marca rozpoczął działalność Gminny Żłobek „Maluszek” w Wielopolu Skrzyńskim. Są w nim jeszcze wolne miejsca i rodzice mogą zapisać swoje pociechy.

Placówka funkcjonuje w pomieszczeniach wcześniej zajmowanych przez Przedszkole Krasnala Hałabały, które obecnie zajmuje część budynku szkoły podstawowej. Uroczystość otwarcia i poświęcenia żłobka odbyła się w poniedziałek, 2 marca. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6:30 do 16:30. Zapewnia opiekę dla dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia. Została utworzona w ramach projektu „Aktywni Rodzice – Aktywne Maluchy. Nowe miejsca opieki żłobkowej w Wielopolu Skrzyńskim”. Władze gminy na jego realizację zdobyły 919,5 tys. zł unijnego dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego, a całkowita wartość projektu to prawie 1,1 mln zł.

Podczas prac adaptacyjnych wydzielono dwie sale zabaw, dwie leżakownie, przewijalnię. Urządzono ciekawie zaaranżowane kąciki tematyczne. Do żłobka kupione zostały nie tylko zabawki, książki edkucyjne i pomoce dydaktyczne, ale także zastawa stołowa, środki czystości, dywany, meble, łóżeczka, zestawy pościeli, sprzęt AGD, sterylizatory i wyposażenie placu zabaw do ogrodu. W budynku zainstalowany został również monitoring.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie mogą uzyskać  szczegółowe informacje oraz dokumenty rekrutacyjne  w Zespole Obsługi Szkól i Przedszkola w Wielopolu Skrzyńskim – w Biurze Projektu Nr tel. (017) 22 14 922 lub na stronie internetowej Urzędu Gminy  klikając w link https://wielopole.eu/wielopole-skrzynskie/artykul/ogoszenie-o-naborze-dzieci-do-zobka-w-wielopolu-skrzynskim/519/ a także stronie internetowej ZOSiP klikająć w link http://zosip.wielopole-skrz.pl/zosip/news/ogloszenie-o-naborze-dzieci-do-zlobka-w-wielopolu-.

FOTO: UG WIELOPOLE SKRZYŃSKIEBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

osiem + jeden =