antyterrorysci bedziemysl

W Będziemyślu zatrzymali podejrzanego o siedem przestępstw

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił 26-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, zatrzymany przez kontrterrorystów w Będziemyślu. Mężczyźnie postawiono zarzuty rozboju, kierowania gróźb karalnych, uporczywego nękania, uszkodzenia mienia oraz zmuszania do określonego zachowania.

Mężczyzna był poszukiwany od 17 grudnia 2019 r., ponieważ ukrywał się przed organami ścigania. W piątek, 20 marca, 26-latek został zatrzymany na poddaszu domu w Będziemyślu.

– Policjanci posiadali informację, że mężczyzna może być agresywny, dlatego w jego zatrzymaniu brali udział funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie. W akcji uczestniczyło także kilku ropczyckich i sędziszowskich policjantów – informuje policja na swojej stronie internetowej. Podczas akcji funkcjonariusze użyli granatów hukowych.

Podejrzanemu przedstawione zostały zarzuty popełnienia w sumie siedmiu przestępstw. Mężczyzna nie przyznał się do nich i złożył wyjaśnienia sprzeczne ze zgromadzonym materiałem dowodowym. W sobotę, 21 marca, Sąd Rejonowy w Ropczycach zastosował wobec 26-latka trzymiesięczny areszt tymczasowy.

FOTO: KPP ROPCZYCEBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

9 − 4 =