mammmografia

Odwołana mammografia w Ropczycach i Wielopolu Skrzyńskim

Nie będzie zaplanowanych na środę (18 marca) i czwartek (19 marca) badań mammograficznych w Wielopolu Skrzyńskim i Ropczycach. Firma Lux Med zrezygnowała z nich w tych terminach z powodu zagrożenia epidemiologicznego.

W środę mammobus miał przyjmować zainteresowane badaniami kobiety w Wielopolu Skrzyńskim, a dzień później w Ropczycach.

– W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Pań przekładamy badania na terminy późniejsze, o których będziemy informować na bieżąco – poinformowała w komunikacie firma Lux Med.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

3 × two =

Tygodnik Reporter Gazeta - Ropczyce, Sędziszów