DSC021041

Kierowcy ranni w czołowym zderzeniu – ZDJĘCIA

CZARNA SĘDZISZOWSKA  Co najmniej dwie osoby zostały ranne w wyniku wypadku drogowego w Czarnej Sędziszowskiej. W środę po południu na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej Sędziszów Młp. – Kolbuszowa i drogi powiatowej prowadzącej od kościoła w kierunku Bratkowic czołowo zderzyły się daewoo i volkswagen…

[FMP]

Przebieg wypadku bada policja. Policyjni technicy pojawili się na miejscu zdarzenia wkrótce po zakończeniu akcji ratunkowej.

Według na razie niepotwierdzonych i nieoficjalnych ustaleń, do wypadku doszło przed 16:00. Z relacji świadka zdarzenia, z którym rozmawiał Reporter, wynika, że oba samochody przed zderzeniem poruszały się drogą wojewódzką.

Najprawdopodobniej na wysokości skrzyżowania passat zjechał na przeciwny pas drogi i doszło do zderzenia czołowego. – Walnęli tak mocno, że oba samochody podskoczyły do góry – relacjonował mężczyzna, który w momencie zderzenia stał niedaleko remizy w Czarnej i na własne oczy widział przebieg.

Strażacy, którzy dotarli na miejsce wypadku, musieli użyć sprzętu hydraulicznego, by uwolnić kierowców z rozbitych aut.  – W najgorszym stanie był kierowca z Daewoo, zakrwawiony, z widocznymi ranami, ale przytomny. Karetka zaraz zabrała go do szpitala – mówił nasz rozmówca.

Kierowca passata również nie był w stanie wyjść z auta, jego pasażerowie wydostali się samodzielnie po zdarzeniu.

Droga została całkowicie zablokowana przez rozbite pojazdy, a następnie auta straży pożarnych, policji i karetek. Policjanci i strażacy przez ponad dwie godziny kierowali podróżnych na objazdy.

Do tematu wrócimy w papierowym wydaniu tygodnika Reporter Gazeta po świętach. Być może wtedy będą już znane ustalenia policji.

kbr

WordPress Image Gallery Plugin [/FMP]


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

11 − pięć =