nowy13_nawsiedom

Środek zimy, a on zamieszkał w lesie

W tej własnoręcznie zbudowanej szopie Roman Kempiński (z prawej) chce przetrwać zimę. Pomaga mu w tym przyjaciel Krystian Ochał. FOTO: S. OSKARBSKI

 

NAWSIE♦ Twierdzi, że z matką i braćmi już dłużej pod jednym dachem nie dało się wytrzymać. Roman Kempiński uciekł więc do lasu, tam zbudował drewnianą szopę i w niej chce doczekać do wiosny. Wtedy ma nadzieję znaleźć pracę, dzięki której będzie mógł wynająć normalne mieszkanie.

 


W lokum 35-letniego Romana mieści się łóżko, piecyk, rower i kilka innych rzeczy. Do tego odrobina wolnego miejsca, ledwo starczająca, by zrobić dwa kroki. Przez niewielkie okienko wpada trochę światła. Kiedy zapada zmrok, Roman rozświetla pomieszczenie świecami. Są dobre, wystarczają na kilka godzin. Mężczyzna ich zapas zgromadził na półeczce nad łóżkiem. .(…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reportera.

 

 

so

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

two × 5 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!