nowy11_byksielec

Możesz spotkać w lesie byka

FOTO: ANDREAS KRAPPWEIS (SXC.HU)

 

GMINA IWIERZYCE♦ Były widziane już kilkakrotnie na terenie gminy Iwierzyce. Jedni mówią o stadzie liczącym 10 sztuk, inni o pojedynczych osobnikach. Mowa o bykach, które od niedzieli mają grasować na północy gminy Iwierzyce.

Zwierzęta mogą być niebezpieczne, stąd apel do grzybiarzy i rolników, by byli gotowi na spotkanie, a do rodziców, by mieli baczenie na swoje dzieci..(…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety .

 

 

 

naj

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

14 − 12 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!