nowy9_podlasekopel

Uciekł do rowu, ocalił opla – galeria ZDJĘĆ

Toyota znalazła się na boku w rowie tuż za skrzyżowaniem obwodnicy z ulicą Polną. FOTO: W.NAJA

 

SĘDZISZÓW MŁP., PODLASEK♦ W piątek, 14 września na skrzyżowaniu obwodnicy Sędziszowa z drogą na Podlasek ranny został kierowca toyoty. Samochód wpadł do rowu najprawdopodobniej usiłując uniknąć zderzenia z oplem, który wyjechał z drogi podporządkowanej.

Ratownicy z pogotowia opatrzyli rannego kierowcę i przewieźli do szpitala. Do wypadku doszło tuż przed 11:00. Dzień był pochmurny. oplem z Sędziszowa wracał 75-letni mężczyzna, który zamierzał skręcić w lewo na drogę E40, wjechał na jezdnię prowadzącą do Ropczyc i zablokował ją w oczekiwaniu aż zwolni się jezdnia w kierunku Rzeszowa. Według wstępnych ustaleń policji w tym samym czasie w kierunku Ropczyc jechała toyota. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

 

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

five × five =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!