nowy9_swietopolicji2012

Nowy policjant wstępuje w szeregi – galeria ZDJĘĆ

FOTO: W.NAJA

 

ROPCZYCE► W piątek, 20 lipca w Ropczycach podczas obchodów Święta Policji ślubowanie złożył nowo przyjęty funkcjonariusz Piotr Szydło (na zdjęciu). Podczas apelu pod komendą powiatową były też przemówienia, awanse na wyższe stopnie policyjne, odznaczenia oraz nagrody i wreszcie życzenia.

Sądząc z wystąpień, powiatowa policja jest bardzo zadowolona ze swojej pracy. Komendant podinsp. Witold Wójcik, którego Komendant Główny Policji mianował przy okazji młodszym inspektorem, podkreślał dobre statystyki garnizonu.
W ślad za nimi poszło 30 nominacji na wyższe stopnie policyjne, ponadto „Za szczególne osiągnięcia w służbie i pracy Komendant Powiatowy Policji w Ropczycach wyróżnił, nagrodą pieniężną, 83 funkcjonariuszy oraz 19 pracowników Policji” – czytamy na stronie internetowej powiatowej policji. Dwaj policjanci dostali brązowe odznaki „Zasłużony policjant”.

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

eleven + 10 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!