nowy9_siatkawolica

Góra i Wolica wygrały- galeria ZDJĘĆ

FOTO: W.NAJA

 

Siatkarze ze SP w Wolicy Piaskowej wywalczyli I miejsce podczas Turnieju dla Szkół Podstawowych o Puchar dyrektora Gimnazjum w Sędziszowie Młp.

W rozgrywkach w kategorii chłopców walczyło pięć zespołów. Wśród dziewcząt rywalizowało 4 drużyny. Bezkonkurencyjne okazały się siatkarki ze SP w Górze Ropczyckiej. – Mamy nadzieję, że ten turniej zachęci do uprawiania piłki siatkowej, a być może także do nauki w klasie sportowej w naszym gimnazjum. Podczas turnieju można było już zauważyć uczniów, którzy mają opanowane podstawy techniczne piłki siatkowej i rokują nadzieje na przyszłość – mówi Andrzej Szczypek, nauczyciel WF w gimnazjum i współorganizator turnieju.
Końcowa klasyfikacja wśród dziewcząt: 1SP Góra Ropczycka, 2 SP Kawęczyn, 3 SP nr 2 w Sędziszowie Młp., 4 SP Borek Wielki.
Klasyfikacja wśród chłopców: 1 SP Wolica Piaskowa, 2 SP Klęczany, 3 SP nr2 w Sędziszowie Młp., 4 SP Borek Wielki, 5 SP Kawęczyn. najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

six − 5 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!