Zwierzęta spłonęły, właściciel poparzony – galeria ZDJĘĆ i relacja VIDEO

Kiedy na miejsce dotarli strażacy, zastali budynek niemal w całości objęty pożarem. FOTO: K.IGNAS

NAWSIE♦ W czwartek, 12 stycznia rano w Nawsiu spłonął drewniany dom wykorzystywany ostatnio jako obora. Właściciel zorientował się, że pali się jego dobytek i próbował ewakuować zwierzęta. Niestety, pożar był już tak zaawansowany, że zwierząt uratować się nie dało, a mężczyzna ma poparzoną głowę i ręce.


Ogień wybuchł między 6:00 a 7:00 rano. Powiadomienia dostali strażacy. Nim jednak dotarli na miejsce, właściciel próbował uratować przed śmiercią w płomieniach swoje zwierzęta. W drewnianym domu zaadaptowanym na oborę trzymany był koń, krowa, koza i króliki. Próba się nie powiodła i zwierzęta zostały w budynku. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

thirteen + seventeen =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!