Mieliśmy urodziny

W poniedziałek minęło 3 lata, od kiedy po raz pierwszy w kioskach i sklepach pojawił się Reporter.
Nie napiszę dzisiaj niczego podniosłego. Cieszymy się, że trzymamy się na rynku już trzy lata, choć, prawdę mówiąc, nadal jesteśmy w wieku niemowlęcym. Staramy się codziennie najsolidniej jak potrafimy wykonywać swoją pracę. Rejestrujemy w miarę naszych możliwości to, co istotnego dzieje się w powiecie. Wiele razy reprezentujemy sprawy naszych Czytelników, bywa bezsilnych wobec władz, zarządów, prezesów czy inspektorów. Cieszymy się zaufaniem, którym obdarzacie nas Wy, drodzy Czytelnicy. Na miarę naszych możliwości staramy się ułatwić Wam połapanie się w gąszczu zawiłych przepisów, sytuacji i wydarzeń. Tłumaczymy, na ile to możliwe, otaczający nas świat.
Wczoraj w redakcji staraliśmy się krótko podsumować we własnym gronie ten ostatni rok wydawniczy. Wyszło na to, że w naszej pracy był wypełniony zwykłymi pracowitymi dniami, choć nie brakowało też wydarzeń dramatycznych o skali, jakiej nikt się nie spodziewał. Na podsumowanie samych opisywanych przez nas w tym roku kalendarzowym wydarzeń przyjdzie czas na przełomie roku. My dzisiaj chcemy przeprosić za wszystkie błędy i podziękować za to, że jesteście z nami, że znajdujecie na łamach Reportera interesujące Was informacje.
Przed nami kampania wyborcza, spodziewamy się, że na jej potrzeby ci lub tamci będą starali się przypiąć nam jakąś łątkę. Być może swoją nieudolność w walce o głosy będą tłumaczyć tym, że sprzyjamy kontrkandydatom. Jeszcze raz deklaruję, że naszą najważniejszą zasadą jest apolityczność. Nie interesuje mnie kandydowanie gdziekolwiek, ani wspieranie kogokolwiek w jakichkolwiek wyborach. Interesuje nas za to pomoc tym zwykłym ludziom, przedsiębiorcom i innym, którzy mają różne problemy. Jak zawsze nasze łamy są otwarte, by pisać o ważnych wydarzeniach. Zapraszamy do lektury, czekamy na listy i zgłoszenia spraw, które leżą Wam na sercu.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

18 + two =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!