nowy6_zajawkawyniik

Wygrana Extrans Patrii, przełożony mecz Błękitnych, przegrana Tęczy

FOTO:S.SIWIEC

SIATKÓWKA. Ostatnia w 2010 roku przedświąteczna kolejka drugiej ligi żeńskiej i męskiej, oraz czwartej ligi podkarpackiej panów rozgrywana była w weekend 18 i 19 grudnia 2010 roku. Siatkarki drugoligowej Extrans Patrii Sędziszów Młp. (zielono-czarne stroje) pokonały w wyjazdowym meczu Siarkę Tarnobrzeg 1-3 (18-25,21-25,25-21,20-25).

Mecz drugoligowych siatkarzy Błękitnych Ropczyce z SMS PZPS II Spała został przełożony na styczeń. Czwartoligowi siatkarze Tęczy Sędziszów Młp. swój ostatni tegoroczny ligowy pojedynek stoczyli z Brzozovią MOSiR Brzozów ulegając jej 0-3 (20-25,20-25,23-25) na własnym parkiecie (…) Więcej w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

stan

News will be here

 

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

13 + 9 =