nowy6_kopdol

Oddaj auto, kop dół!

Skradzionym BMW napastnicy uderzyli w zaparkowany samochód w centrum Ropczyc. FOTO: podkarpacka.policja.gov.pl

 

ROPCZYCE♦ Chwile grozy przeżył 19 letni mieszkaniec Ropczyc. W środę, 8 grudnia wieczorem czterech mężczyzn napadło go w zaparkowanym samochodzie. Kiedy napastnicy nagle wsiedli, jeden uderzył kierowcę, następnie zajął jego miejsce. Kolejne sceny rozegrały się w odludnym miejscu przy drodze do Borków Chechelskich, gdzie napastnicy zatrzymali samochód. Jeden z napastników poprowadził kierowcę do lasu i kazał mu kopać dół. Policja złapała wszystkich czterech, jeden przebywa w areszcie, podejrzany między innymi o rozbój, grożenie zabójstwem.


Prokuratura ustala w tej chwili między innymi motyw zdarzeń. Mógł być nim zwykły chuligański wybryk, ale nie można też wykluczyć innych ewentualności.
Do napadu doszło około 18:00 na parkingu opodal dworca PKS w Ropczycach. Według wstępnych ustaleń napadnięty 19 – latek znał Tomasza M., który najpierw go uderzył kilka razy i odebrał komórkę, a następnie samochód. Po przewiezieniu do Borków Chechelskich to również Tomasz M., miał poprowadzić napadniętego do lasu i kazać mu przy pomocy samych rąk kopać dół. Według zeznań, 19 – latek wystraszył się wtedy, że Tomasz M. chce go zabić i wyciągnął z kieszeni scyzoryk. Sam się przy tym skaleczył, wymachując nim zaczął uciekać. Dotarł do jednego z pobliskich gospodarstw i tam poprosił o pomoc. Telefonicznie powiadomił policję.(…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

 

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

9 − sześć =