nowy5_rowerstaruszka

Zginęła na drodze

W czasie wypadku niemal całkowitemu zniszczeniu uległ rower, którym jechała 74 – letnia kobieta. FOTO: R.BERDO

KOZODRZA♦ W sobotę, 25 września w Kozodrzy w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku zginęła 74 – letnia rowerzystka. Tuż po potrąceniu przez opla była reanimowana. Niestety zmarła na miejscu. Policja ustala dokładny przebieg zdarzenia.

Do wypadku doszło około godziny 12:00. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 74-letnia kierująca rowerem najprawdopodobniej gwałtownie skręciła na środek jezdni wprost pod jadącego za nią opla astrę. Kierująca oplem 25-letnia kobieta nie zdołała uniknąć uderzenia w rowerzystkę – relacjonuje zespół prasowy KPPW Ropczycach.(…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

naj


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

2 + 9 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!